Endüstriyel sanayi yapıları, ofis ve konut binaları, yüksek katlı yapılar, sosyal tesisler, hastaneler, avm’ler, eğitim ve kültür yapıları gibi birçok farklı dalda, betonarme ve çelik taşıyıcı sistemlerin yerli ve ulusal yönetmeliklere göre tasarlanması, statik ve dinamik yapı analizleri, elektrik ve mekanik mühendislik hizmetleri, konsept yapı tasarımları, 3D modelleme, ergonomik ve nitelikli yaşam alanları, ruhsat ve uygulama projeleri, AMP ile keşif ve metraj hesapları, resmi kurum projeleri vb. mimari alanlarda güncel yönetmeliklere uygun, farklı meslek disiplinleriyle birlikte çalışabilen, modern ve sürdürülebilir bir tasarım anlayışıyla 17 yıllık tecrübemiz ve 1600’e yakın projemizle, sektörde lider bir konumda inşaat proje hizmeti vermekteyiz.

  • Mimari Tasarım

Konsept yapı tasarımları, 3D modelleme, ergonomik ve nitelikli yaşam alanları, ruhsat ve uygulama projeleri, AMP ile keşif ve metraj hesapları, resmi kurum projeleri vb. mimari alanlarda güncel yönetmeliklere uygun, farklı meslek disiplinleriyle birlikte çalışabilen, modern ve sürdürülebilir bir tasarım anlayışıyla 17 yıldır mimarlık hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

  • Yapı Mühendisliği

Endüstriyel sanayi yapıları, ofis ve konut binaları, yüksek katlı yapılar, sosyal tesisler, hastaneler, avm’ler, eğitim ve kültür yapıları gibi birçok farklı dalda, betonarme ve çelik taşıyıcı sistemlerin yerli ve ulusal yönetmeliklere göre tasarlanması, statik ve dinamik yapı analizleri, elektrik ve mekanik mühendislik hizmetleri konularında 17 yıllık tecrübemiz ve 1600’e yakın projemizle, sektörde lider bir konumda yapı mühendisliği hizmeti vermekteyiz.

Ekibimiz